Yönetici Seçme & Yerleştirme

Yönetci Seçme & Yerleştirme

Hera İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık, yönetici seçme ve yerleştirme süreçlerinde öncelikli olarak talepte bulunan firmanın ihtiyacı olan yönetici profilini göz önünde bulundurmaktadır.

Firma ve yönetici alanında uzman danışmanlar tarafından titizlikle analiz edilir. Firmanın sektörel konumu, hedef ve stratejisi ele alınır ve incelenir. Toplanan bilgi ve detaylarla birlikte konuma uygun aday ve yöneticinin tespiti için çalışma yapılır. Kapsamlı değerlendirmeler neticesinde en nitelikli ve uygun adayın firmaya sunumu gerçekleştirilir. Toplanan bilgi ve CV ile uygun kişiler tespit edilir, iletişime geçilerek kapsamlı bir değerlendirme yapılır.

Hera İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık, yönetici seçme ve yerleştirme süreçlerinde mülakat, test ve kapsamlı referans kontrollerini tamamlayarak en uygun adayları belirler. Bu sayede, firmanın beklenti ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan isimlerin sunulması sağlanır.

Hera İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık, yönetici seçme ve yerleştirme hizmetlerinde geniş aday altyapısıyla güçlü veri tabanı ile düzenli olarak yeni adayların ve kendi alanlarında tecrübeli isimlerin yer aldığı bir hizmet ağına sahiptir.