Genel & Engelli Kadro İşe Alım

Genel-Engelli İşe Alım

Hera İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık, genel ve engelli işe alım süreçlerinde çok sayıda başvuruyu standart süreçler ile en ideal süre içerisinde değerlendirmeye alarak kayıt altında tutabilmektir.

Genel ve engelli alımlarında firmaların aradığı nitelikli ve gelişime açık adayların firmalarla buluşmasını sağlamaktadır. Bu doğrultuda firmaların işe alım süreçlerinin takibi ve kurum kültürünün gelişerek yaygınlaşması için işe alım uzmanlarımız eşliğinde doğru adayların kurumlara kazandırılmasına yardımcı olmaktadır.

Hera İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık, genel ve engelli işe alımlarda hizmet almak isteyenler için satış ekibi ve müşteri hizmetleri bölümleriyle firmaların istihdam alanlarını genişletmelerine katkı sağlıyor.

Hera İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık, firmaların hazırladıkları projelerde ihtiyaç duyduğu toplu işe alım süreçlerini, profesyonel bir değerlendirmenin sonucunda en kısa sürede tamamlar ve sonuca ulaşır. Firmanın doğru işgücüne sahip olabilmesi için eksiksiz bir hizmet anlayışı ile aranan nitelikteki çalışanı kuruma kazandırmaktadır.

 

Süreç içerisindeki aşamalar

  • Gerekli bilgilerin ilan olarak hazırlanması ve gerekli görülen tüm alanlarda yayınlanması
  • İlanlar sonucunda gelen başvuruların ve dataların hazırlanıp dosyalanması
  • Toplu mülakatlarının gerçekleştirilmesi
  • Mülakat değerlendirmelerinin rapor halinde hazırlanması ve liste olarak paylaşımı
  • Verilen referansların kontrol edilmesi
  • İşe başlarken gereken evrakların toplanması ve hizmet alan kurum ve müşteriye iletilmesi