Hera İnsan Kaynakları

Hera İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık olarak; personel sağlama, eğitim ve gelişim, istihdam alanlarında kaynak yönetimi danışmanlığı sağlıyor; genel, toplu ve engelli işe alımı, yönetici seçme ve yerleştirme alanlarında sizlere hizmet veriyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne işe alım projeleri gerçekleştiriyor; güçlü altyapımızla giriş, orta ve üst düzey yönetici seçimi ve personel alımına yönelik zengin bir veri tabanına ve nitelikli aday çeşitliliğine sahibiz.

İnsan kaynakları noktasında meydana gelen problemlere karşı etkili çözümler üreten danışmanlık şirketimiz Hera İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık olarak; Türkiye genelinde giriş segmentinden yönetim ve idari kadrolara kadar personel tedarik ve işe alımında firmalara destek sağlıyoruz. Firmaların proje ve üretim alanlarında karşılaştığı iş ve insan kaynaklı problemlerde profesyonel çözümler üretiyor, danışmanlık ve personel destek hizmeti sağlıyoruz. Bu süreçlerin tümünde firma ve sektöre en uygun yöntemleri kullanıyor, ihtiyaç odaklı çözüm önerileriyle pratiğimizi ortaya koyuyoruz.

Hera İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık olarak; firmalarda nitelikli iş gücünün sayısını arttırıyor, hizmet verdiğimiz kurumların verimliliğini maksimum düzeye çıkarıyoruz. Birçok farklı sektörde oluşan sektörel talep ve ihtiyaçları tespit ederek, firmalara özel çözümler üretiyor, bu kapsamda birlikte çalıştığımız firmaların proejelerini hayata geçirerek hedefledikleri noktalara ulaşmaları için çalışıyoruz.

img-gallery29

Hali hazırda yayınladığımız iş ilanlarına göz atmak için tıklayın

Neler yapıyoruz? Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Anahtar Teslim Danışmanlık Anlayışı

İşe Alım ve Eğitim süreçlerinizde anahtar teslim danışmanlık anlayışı

Her Zaman Güncel Aday Havuzu

Güncel aday havuzu ile aradığınız niteliklere ilk siz ulaşın!

İK Danışmanınızdan Bire Bir Hizmet

Firmanıza dedike İK Danışmanınızdan bire bir hizmet

Zamandan ve Maliyetten Tasarruf Avantajı

Aradığınız personeli biz bulalım. Zamandan ve maliyetten kazanın!

İSTATİSTİKLERİMİZ

100%
Müşteri Memnuniyeti
10000+
İşe Alınan Personel
600+
Eğitim Konferansı